Horskou chatu U Šumavských Pramenů najdete poblíž města Kašperské Hory. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve společné jídelně. V objektu je zahrada s terasou, místo na grilování či příjemného posezení u ohně. K dispozici je zde Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Zajímavostí a názvosloví naší chaty je podle čtyř vyvěrajících horských pramenů, ze kterých budete moct bezmezně čerpat pro osobní konzumaci.

Nejbližší restaurace je 200 metrů v rezidenci Vogelsang. Hosté chaty U Šumavských Pramenů mohou na zahradě využívat zázemí pro grilování. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří lyžování, cyklistika, turistika a jízda na koni.

Jak bychom popsali naší chatu třemi slovy?

Ticho, klid, příroda.

DOPŘEJTE SI CHUTNÉ MASO,
ČI VÝTEČNÉ VÍNO

Ticho, klid a příroda, říkáte si co vám ještě chybí? Naše bio maso z Maletic můžete zakoupit u nás a připravit jej na několik způsobů. Ochutnejte 40 dní stařené maso!

K výbornému masu, výtečné víno! Přímo v našem penzionu můžete zakoupit kvalitní italská a francouzská vína.

U NÁS SE NUDIT NEBUDETE

V okolí je nemálo možností pro využití volného času. Aktivity jako pěší turistika, cyklistika, jízda na koni, houbaření, v zimě pak lyžování, běžkování nebo vycházky se sněžnicemi.

PRAKTICKÉ INFORMACE

PŘÍJEZD A ODJEZD

Příjezd na chatu je možný od 14:00 do 18:00. Odjezd mezi 8:00 a 10:00.

PARKOVÁNÍ

K dispozici jsou bezplatná parkovací místa v bezprostřední blízkosti chaty.

POBYT NA CHATĚ

Pohyb ve vnitřních prostorách chaty je možný pouze v přezůvkách. Prosíme, přivezte si vlastní.

ÚSCHOVNA KOL A LYŽÍ

Pokud máte s sebou kolo či lyže, můžete bezplatně využít naší úschovnu.

MOŽNOSTI STRAVOVÁNÍ

Naše chata neposkytuje snídaně, obědy či večeře. Pro vlastní samoobsloužení můžete využít novou společnou nerezovou kuchyni vybavenou troubou, sporákem a lednicí a úložným prostorem pro potraviny. Nejbližší restauraci najdete jen v 50 metrů vzdálené rezidenci. Můžete také využít naší nabídky hovězího BIO masa ke kterému vám rádi doporučíme vybrané recepty.

DOMÁCÍ MAZLÍČCI

Zvířata na chatu povolujeme pouze po předchozí domluvě, psi pak v závislosti na rase.
Poplatek za psa činí 200 Kč

ÚHRADA

U rezervace jež byla učiněna přes externího poskytovatele (např. booking.com) probíhá úhrada platební kartou přes rezervační systém poskytovatele. U přímé rezervace (telefon či email) je možná pouze platba předem a to převodem na účet. Bližší informace obdržíte po potvrzení rezervace. Úhrada za ubytování až po příjezdu na místě není možná. Na místě se v den příjezdu doplácí městské poplatky ve výši 30 Kč / 1 noc / 1 osoba nad 18 let. Poplatky můžou být hrazeny hotově nebo kreditní kartou.

ZRUŠENÍ ČI ZMĚNA REZERVACE

Zrušení potvrzené rezervace je možné učinit pouze písemnou formou (emailem). Přesný způsob zrušení rezervace je dán rezervačním systémem, který byl pro rezervaci využit. Rezervaci jež byla učiněna přes externího poskytovatele (např. booking.com) je možné zrušit způsobem a za podmínek, který vyžaduje poskytovatel.

Změna rezervace, tj. přesun objednaných služeb na jiný termín, je považováno za zrušení původní rezervace a řídí se stejným režimem jako zrušení rezervace.

V případě tzv. nevratných rezervací si Chata účtuje pobyt v plně výši. V případě rezervací s možností storna je Host oprávněn bezplatně stornovat svou rezervaci minimálně tři týdny před příjezdem. V případě nedojezdu hosta je rezervace stornována a Chata je oprávněna účtovat náklady za celou dobu pobytu, pokud není stanoveno jinak.

Chata si vyhrazuje právo předběžné předautorizace karty Hosta až do výše celkové částky za ubytování.

Zaujala vás naše nabídka? Rezervujte si svůj pobyt ještě dnes.