NABÍDKA FARMÁŘSKÉHO MASA

Ticho, klid a příroda, říkáte si co vám ještě chybí? Naše bio maso z Maletic můžete zakoupit u nás po předchozí domluvě a připravit jej na několik způsobů. Ochutnejte 40 dní stařené maso!

Co je stařené maso?

Staření je technika, která je známá několik desetiletí a díky ní dosáhne hovězí maso nejvyšší kvality. Maso odpočívá až několik týdnů v určených podmínkách při stálé teplotě. A to vše je pro chuť masa opravdu klíčové. Zpracování masa trvá déle, než je běžné, ale výsledek stojí za to.

NABÍDKA ITALSKÉHO A FRANCOUZSKÉHO VÍNA

K výbornému masu, výtečné víno! Přímo u nás můžete zakoupit kvalitní italská a francouzská vína.

Aktuální nabídka vín

Fontodi Chianti Classico 2019 (červené)
Fradei Pinot Grigio (bílé)

S DĚTMI NA KOŇSKÝ HŘBET

Znáte rčení, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu? Přijeďte k nám se o jeho pravdivosti přesvědčit. Nabízíme vám vyjížďku na koni do překrásné přírody v okolí Kašperských hor a s poutavým vyprávěním o životě koní. Připravíme vám s sebou i balíček dobrot pro koně, kterými jistě uděláte radost nejen jim, ale i vašim dětem, kteří krmení rádi uvítají a vaši děti tak zažijí nevšední zážitek.

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat, rádi vám sdělíme více informací.

FIREMNÍ AKCE

Hledáte ideální prostředí pro vaši firemní akci? Na jednom místě nabízíme kompletní služby pro uspořádání konference, školení, semináře, teambuildingu nebo jiné události.

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat, rádi vám sdělíme více informací.